امام جمعه لنگرود: مهم‌ترین راهکار تداوم انقلاب حضور پرشور در انتخابات است.

امام جمعه لنگرود گفت: اساسی‌ترین راهکار اجرایی برای تداوم انقلاب عملیاتی‌سازی بیانیه گام دوم انقلاب و حضور پرشور در انتخابات است.
تعداد بازدید:۹۹
امام جمعه لنگرود: مهم‌ترین راهکار تداوم انقلاب حضور پرشور در انتخابات است.

مهدی نقوی در نشست بصیرتی سالروز فتح خرمشهر در سالن اجتماعات شهید ثنایی‌مقدم دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود که با حضور مسئولان این شهرستان برگزار شد، گفت: آزادسازی خرمشهر بعد از ۵۷۶ روز انجام شد؛ اما علت تصرف خاک ایران توسط دشمن بعثی چه بود؟

وی افزود: چرا خرمشهر پس از یک ماه از شروع جنگ توسط دشمن اشغال شد؟ پاسخ این سؤالات را باید از فرمایش مقام معظم رهبری در سؤالی که در همان روز از بنی‌صدر درمورد مقاومت نکردن نیروهای خودی مقابل دشمن پرسید، جست‌وجو کرد.

امام‌جمعه لنگرود گفت: عامل اصلی اشغال خرمشهر توسط دشمن، بنی‌صدر بود؛ زیرا از ظرفیت‌های موجود استفاده نکرد و بی‌کفایتی او عامل اصلی اشغال خرمشهر بود.

نقوی با تأکید بر سخنان امام راحل در سال ۶۷ که فرمودند «با تکیه بر ایمان و سلاح و امید به عزت حق و با حمایت بی‌شائبه‌ مردم به نبرد با باطل ادامه دهید و عزم‌ها را جزم کنید»، ادامه داد: از همین فرمایش امام می‌توان به این نتیجه رسید اکنون‌ که دشمن در جنگ همه‌جانبه با ملت و انقلاب است، می‌توانیم با همت خود، افتخار و پیروزی را به ارمغان بیاوریم؛ چراکه جنگ و مقاومت تنها راه رسیدن به عزت است وگرنه مذاکره با کشورهایی که معاند انقلاب هستند، هیچ راهی پیش نخواهد برد.

وی گفت: یکی از راهبردهای دشمن در سال‌های اخیر بحرانی‌کردن فضای داخلی کشور و القای وضعیت بحرانی به مردم و ایجاد یأس در جامعه و در نهایت ایجاد راهکاری برای حضور پیدانکردن مردم در انتخابات به‌عنوان مهم‌ترین عرصه سیاسی کشور است.

امام‌جمعه لنگرود متذکر شد: مردم باید رفتار مسئولان را ببینند و امیدوار شوند، مشکلات مردم و کشور قابل‌حل بوده و باید برای آن برنامه‌ریزی کرد و آنچه باعث حل مشکلات می‌شود، «جهاد امیدآفرینی» است.

نقوی افزود: نظام جمهوری اسلامی در طول تاریخ بی‌نظیر است؛ زیرا از طریق مردم و با رهبری مردمی تشکیل‌شده و حفظ نظام اسلامی از موجب واجبات است که این امر ریشه در قرآن دارد.

این مبلغ مذهبی بیان کرد: نگاه سیاسی که واجب‌ترین امر از این منظر خنثی‌سازی تحریم‌ها و درنهایت رفع تمام تحریم‌هاست و حل مشکل اقتصادی  کشور که از طریق طراحی اقتصادی که دشمن نتواند با ایجاد تحریم آن را بشکند و به آن ضربه بزند، دو نگاه مقام معظم رهبری برای حل مشکلات کشور است.

امام جمعه لنگرود اظهار کرد: ظرفیت‌های انقلاب اسلامی پس از گذشت ۴۳ سال بی‌شمار بوده و مهم‌ترین و اساسی‌ترین راهکار اجرایی برای تداوم انقلاب و عملیاتی‌سازی بیانیه گام دوم انقلاب، حضور پرشور در انتخابات و  انتخاب دولتی توسط مردم که در چارچوب آن گام بردارد.

کلید واژه ها: لنگرود امام جمعه دانشگاه آزاد اسلامی انتخابات


نظر شما :