دکتر طاهری لاری:

ظرفیت بسیج در جهت حل مسائل دانشگاه به کار گرفته شود

۰۹ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۲ کد : ۲۰ اخبار مرکز
تعداد بازدید:۲۸
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی گفت: باید ظرفیت بسیج در حل مسائل دانشگاه به کار گرفته شود.
ظرفیت بسیج در جهت حل مسائل دانشگاه به کار گرفته شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد مشهد، دکتر مسعود طاهری لاری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی و واحد مشهد در جلسه تکریم و معارفه فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) و سالگرد شهادت سردار سلیمانی و گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی گفت: 9 دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب است و به تعبیر مقام معظم رهبری، خروش عظیمی که اتفاق افتاد دشمن را خیره کرد. بحمدالله در تمام صحنه های انقلاب حضور مردم بوده و دشمن همواره سعی کرده که این انقلاب را دچار مخاطره کند که با عنایت خدا و حضور مردم در صحنه همه اینها خنثی شده و خواهد شد.

وی تصریح کرد: بسیج تعبیر بسیار سنجیده و دوراندیشی بسیار دقیق بود که حضرت امام (ره) تشکیل دادند و به همین دلیل بسیار موفق بود. بسیج در همه حوزه‌ها و در هر جایی که انقلاب و نظام احساس نیاز کرده تا کنون حضور داشته است.

دکتر طاهری لاری با بیان اینکه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را بسیج بیمه کرده، افزود: به همین دلیل است که دشمن روی این نهاد حساسیت ویژه ای دارد. تضمین نظام و انقلاب به روحیه بسیجی و جهادی وابسته است.

وی از کسب جایگاه اول دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در سال جاری در رنکینگ کشوری در بین ۵۰۰ واحد دانشگاه آزاد سراسر کشور خبر داد و افزود: این کار بسیار ارزشمندی است که نتیجه همدلی و تلاش همکاران و روحیه بسیجی و جهادی مدیران در دانشگاه است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مشهد تصریح کرد: شعاع اثرگذاری فعالیت های بسیج کارکنان گسترده خواهد بود و نه تنها در کارکنان بلکه در دانشجویان و اساتید مشهد نیز مشهود خواهد بود، لذا کسی که مسئولیت بسیج را قبول می کند باید در فعالیت های خود تدبیر و تصمیم درستی داشته باشد تا دانشگاه دچار مشکل نشود.

دکتر طاهری لاری تأکید کرد: ظرفیت بسیج در حل مسائل دانشگاه به کار گرفته شود. دانشگاهی که با کمک حضرت امام(ره) شکل گرفته لازم است آن را در مسیر انقلاب قرار بدهیم و این مستلزم همکاری همدلی و روحیه بسیجی و جهادی است.

وی در پایان از زحمات مهدی فرشتیان در پایگاه بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی مشهد قدردانی و برای مهدی نیک پی فرمانده جدید این پایگاه آرزوی موفقیت کرد.


نظر شما :