۱۳۹۸ يکشنبه ۵ خرداد
مرکز مقاومت بسیج
سردار سادات‌حسيني:
نفوذ از فتنه خطرناك‌تر است
معاون فرهنگي قرارگاه ثارالله گفت: فتنه نفوذ از فتنه 88 سخت‌تر است.

به گزارش خبرنگار حوزه تشكل‌هاي دانشجويي گروه دانشگاه خبرگزاري آنا، سردار سيدباقر سادات‌حسيني در نشست بصيرت‌افزايي بسيج كاركنان وزارت علوم و مراكز آموزشي عالي كشور كه صبح امروز در دانشگاه شهيد بهشتي برگزار شد، گفت: نفوذ از فتنه خطرناك‌تر است.

 

وي ادامه داد: در روز 9دي طومار فتنه در هم‌پيچيده شد و گراميداشت اين حماسه مصداق گراميداشت شعائر الهي است.

سادات‌حسيني افزود: فتنه نفوذ از فتنه 88 سخت‌تر است، نفوذ زماني رخ مي‌دهدكه دشمن از اقدامات سخت و براندازي نااميد شود به عرصه جنگ نرم و نفوذ اقدام مي‌كند.

 

معاون فرهنگي قرارگاه ثارالله گفت: بصيرت موضوعي نيست كه تنها پس از فتنه 88 مطرح شده باشد بلكه در بيش از 150 آيه قرآن كريم به موضوع بصيرت اشاره شده است. بصيرت از اين منظر مهم است كه انسان همواره در معرض فتنه‌هاي گوناگون قرار دارد. حركت نفوذ تدريجي است و از آن نقطه‌اي آغاز مي‌شود كه انتظار آن را نداريم. نفاق با مفهوم نفوذ هماهنگي و ارتباط دارد. قطعاً شكل‌هاي نفوذ مختلف است اما نفوذ در عرصه فرهنگي خطرناك‌تر از ساير اشكال آن است چون بسيار عميق‌تر و نتايج آن دربلندمدت مشخص مي‌شود. نفوذ فرهنگي در اخلاق و رفتار، ابتدا سبب ابتذال و پس از آن تغيير رفتار مي‌شود.

 

وي در پايان اذعان كرد: از ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي، دشمن تمام تلاش خود را براي براندازي نظام جمهوري اسلامي به‌كار گرفت و در اين راه تمام اقدامات ممكن، ازجمله ترور، طرح كودتا، جنگ و ساير اقدامات را امتحان كرد اما به نتيجه نرسيد. پس به‌دنبال نقشه ديگر كه همان نقشه نفوذ در اركان نظام بود را در دستور كار خود قرار داد.

تاریخ:
1397/10/12
تعداد بازدید:
11
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
مجموعه تصاویر
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal