۱۳۹۸ يکشنبه ۵ خرداد
مرکز مقاومت بسیج
سردار يزدي:
نفوذ بين مسئولان داخلي كشور هم ديده مي‌شود
فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) با تاكيد به ناتوي فرهنگي دشمن گفت:بر اساس فرمايشات مقام معظم رهبري جنگ نرم انكارناپذير است.

به گزارش خبرنگار حوزه تشكل‌هاي دانشجويي گروه دانشگاه خبرگزاري آنا، سردار محمدرضا يزدي در نشست بصيرت‌افزايي بسيج كاركنان وزارت علوم و مراكز آموزشي عالي كشور كه صبح امروز در دانشگاه شهيد بهشتي برگزار شد، گفت: بر اساس فرمايشات مقام معظم رهبري جنگ نرم انكارناپذير است و انكار  جنگ نرم بخشي از اين جنگ است. دشمن بعد از جنگ تحميلي از لحاظ نظامي ضربه خوردند و بعدازآن به جنگ نرم در قالب تهاجم فرهنگي، شبيخون فرهنگي و ناتوي فرهنگي روي‌ آوردند.

 
 
وي ادامه داد: نفوذ سياسي در ابتداي انقلاب اسلامي، از دولت موقت گرفته تا رياست جمهوري بني‌صدر موفقيت‌آميز نبود اما اكنون در بحث نفوذ امنيتي، اجتماعي و فرهنگي درگير هستيم.

يزدي افزود: عده‌اي در داخل كشور به دنبال دادن آدرس غلط به دشمن هستند و اين از پروژه‌هاي نفوذ است، حتي اين افراد از مسئولان داخل كشور نيز مشاهده شده است.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) اظهار كرد: بعضي از افراد از واژه‌هاي خوبي استفاده مي‌كنند، به دنبال اهداف ديگري هستند، اما چه كسي از تحريم استقبال مي‌كند؛ فقط بعضي از مسئولان از اين كلمات خوب سوءاستفاده مي‌كنند اما اگر واقعاً از تحريم استقبال نمي‌كنيد به دنبال حل مشكلات كشور باشيد.

 

وي اضافه كرد: گاهي شاهد آن هستيم كه از كليدواژه حجاب اجباري عليه جمهوري اسلامي ايران استفاده مي‌كنند اما آيا همين افراد از حجاب اجباري در عربستان يا ساير كشورها انتقادي ندارند، در مقابل استدلال در مقابل تخريبگران اگر سؤال كنيم كه به‌جاي ديد اجباري به حجاب به چشم قانون نگاه كنند آيا از تابلوي ورودممنوع هم مي‌توان انتقاد كرد و رعايت نكرد.

يزدي بيان كرد: عده‌اي در پروژه نفوذ غرق هستند و بعضي در داخل كشور شمشير را از دست دشمن گرفتند و به جان نظام جمهوري اسلامي افتادند.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) خاطرنشان كرد: در جريان فتنه 88 هم افرادي آگاهانه در اردوگاه دشمن بودند و نمي‌توان گفت كه آن‌ها ندانسته كشور را به آشوب كشاندند، بلكه آگاهانه در پازل دشمن بازي كردند.


 

اين مقام مسئول با اشاره به مورد‌هاي ديگر آدرس غلط دادن به مردم بيان كرد: در زمان وقوع زلزله كرمانشاه هم با دادن آدرس غلط به مردم و ايجاد جو عليه نهادهاي انقلابي، كمك‌هاي مردمي را جمع كردند الآن بايد پاسخگو باشند پول‌هايي كه تعدادي از افراد به اسم كمك به مردم گرفتند كجا هزينه كردند، منابع هزينه‌كرد كمك‌هاي سپاه و ساير نهادهاي انقلابي كه مشخص است.

وي در ادامه سخنان خود عنوان كرد: يكي از پروژه‌هاي تخريب جمهوري اسلامي ايران، كليدواژه ناكارآمد نشان دادن مديران است، هرچند حتي وجود يك مدير فاسد هم در جمهوري اسلامي ايران قابل‌قبول نيست اما با آدرس غلطي كه مي‌دهند، تمام مديران را نالايق و فاسد نشان مي‌دهند.

 

يزدي بابيان اينكه در اكثر كشورهاي اروپايي نيز يادمان‌هاي سربازان خود را باشكوه مي‌سازند، تصريح كرد: توسعه و ترويج فرهنگ زندگي شهدا مقابله با جنگ نرم است، نه‌تنها صرف شهادت بايد موردتوجه قرار گيرد چراكه شهادت مزد سبك زندگي بوده و اين سبك زندگي شهيدان است كه قابل‌تحسين است.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) در پايان سخنان خود تأكيد كرد: ايجاد نگراني، تفرقه و شيفتگي نسبت به زندگي غربي از برنامه‌هاي جريان نفوذ در كشور است.

تاریخ:
1397/10/12
تعداد بازدید:
9
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
مجموعه تصاویر
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal