۱۳۹۸ يکشنبه ۵ خرداد
مرکز مقاومت بسیج
نصيرزاده:
بسيجيان در خط مقدم جنگ نرم هستند
فرمانده مركز بسيج كاركنان وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي گفت: مقابله ما با دشمن بايد توأم با تفكر بسيجي باشد.

به گزارش خبرنگار حوزه تشكل‌هاي دانشجويي گروه دانشگاه خبرگزاري آنا، حسين نصيرزاده در اولين نشست از سلسله نشست‌هاي تخصصي نهضت بصيرت‌افزايي با حضور فرماندهان، اعضاي شوراي فرماندهي و اعضاي تيم عمليات رواني حوزه‌ها و پايگاه‌هاي بسيج كاركنان دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي كه صبح امروز در دانشگاه شهيد بهشتي برگزار شد، گفت: هدف قرارگاه تاكتيكي مقابله با جنگ نرم، مركز بسيج كاركنان وزارت علوم و دانشگاه‌ها طراحي و اجراي دقيق برنامه‌هاست.

وي افزود: درگذشته طبق ابلاغ برنامه هر سال نشست‌هاي بصيرتي را هم در اكثريت رده‌ها داشتيم اما سلسله‌وار و تخصصي از بُعد علمي نبود، لذا به‌همين‌علت بناست اين سلسله نشست‌ها به‌صورت چرخشي در دانشگاه‌ها ابتدا براي آموزش تخصصي فرماندهان، اعضاي شوراي فرماندهي و اعضاي تيم‌هاي رواني بسيج كاركنان دانشگاه‌ها برگزار شود و سپس همين سبك نشست‌ها را با نظارت مستقيم قرارگاه تاكتيكي مقابله با جنگ نرم در دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي براي واكسينه كردن عموم جامعه دانشگاهي اعم از كاركنان، اساتيد و دانشجويان برگزار كنيم.

فرمانده مركز بسيج كاركنان وزارت علوم، تحقيقات و فناوري با اشاره به هدف اين نشست‌ها اظهار كرد: هدف عمده ما رفع دغدغه‌هاي مقام معظم رهبري در عرصه مقابله با جنگ نرم استكبار جهاني و واكسينه كردن جامعه دانشگاهي در مقابل اين تهاجمات بي‌امان و زهرآلود است. امروز با حجم بي‌سابقه‌اي از تهاجم نرم، عمليات رواني، شبهه‌پراكني، پمپاژ نااميدي در جامعه و القاي شكست جمهوري اسلامي مواجيهم، البته در سايه بي‌تدبيري برخي مديران غيرانقلابي و غرب‌زده و بي‌بصيرتي عوام.

وي ادامه داد: دشمن گفته نبايد گذاشت جمهوري اسلامي ايران چهل سالگي انقلابش را جشن بگيرد كه به حول قوه الهي و به كوري دشمنان، همه با هم اين پيروزي را قدردان بوده و جشن خواهيم گرفت. تك‌تك شما بسيجيان در خط مقدم اين جنگ هستيد و اگر مقابله ما با دشمن تا بن دندان مسلح، توأم با تفكر بسيجي و جهادي نباشد قطعاً محكوم به شكست خواهد بود.

نصيرزاده در پايان گفت: در زمان جنگ نرم تمام كشور خط مقدم است و فعاليت‌هاي بسيج به‌عنوان يك واحد عمل‌كننده جنگ نرم محسوب مي‌شود. بسيج حركت جهادي توأم با تفكر انقلابي و با كمترين امكانات است.

تاریخ:
1397/10/10
تعداد بازدید:
15
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
مجموعه تصاویر
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal