۱۳۹۸ يکشنبه ۵ خرداد
مرکز مقاومت بسیج
دكتر نصيرزاده خبر داد
فعاليت 19 هزار كارمند بسيجي در دانشگاه آزاد اسلامي
فرمانده مركز مقاومت بسيج كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به فعاليت 19 هزار كارمند بسيجي در دانشگاه آزاد اسلامي، گفت: بايد تفكر بسيجي در دانشگاه عملياتي شود.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، جلسه اعضاي شوراي فرماندهي بسيجيان و سرگروه صالحين دانشگاه آزاد اسلامي برگزار شد.

دكتر حسين نصيرزاده فرمانده مركز مقاومت بسيج كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي در اين جلسه با اشاره به شكل گيري بسيج مستضعفين با فرمان امام خميني (ره)، گفت: بسيج از ابتداي تأسيس تا امروز همواره در فراز و نشيب هاي انقلاب اسلامي و عرصه هاي سازندگي كشور حضور مؤثر داشته و دارد.

وي با تأكيد بر اينكه بسيج دفاع از ارزش ها و دستاوردهاي انقلاب اسلامي را وظيفه مهم و اساسي خود مي داند، اظهار داشت: بسيجيان با تفكر بسيجي و حضور هميشه در صحنه، بارها و بارها خلوص نيت و عمل خود را به اثبات رسانده و رضاي خدا را در فعاليت هاي خويش مد نظر قرار مي دهند.

دكتر نصيرزاده با اشاره به جنگ تحميلي و دفاع جانانه مردم از كشور، افزود: اگر چه جنگ نظامي سالهاست كه به پايان رسيده، اما دشمن با طراحي جنگ نرم كه شامل اقدامات رواني و تبليغاتي است، بار ديگر كشور را مورد هدف قرار داده است.

فرمانده مركز مقاومت بسيج كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي با تأكيد بر اينكه بسيجيان بايد بصيرت ديني و سياسي داشته باشند، ادامه داد: بسيجيان همان طور كه خود را در عرصه هاي مختلف انقلاب اسلامي به اثبات رساندند، بايد در مبارزه با جنگ نرم با هوشمندي و سربلندي بيرون بيايند.

وي در ادامه با بيان اينكه دانشگاه آزاد اسلامي داراي 19 هزار كارمند بسيجي است، خاطر نشان كرد: در اين دانشگاه بايد تفكر بسيجي عملياتي شود و دانشگاهي در تراز انقلاب اسلامي حركت رو به جلو داشته باشد.

دكتر نصيرزاده، نياز امروز دانشگاه آزاد اسلامي را ايجاد تغييراتي در حوزه فرهنگ و آموزش دانست و افزود: اين دانشگاه بايد به كمك كارمندان بسيجي خود برنامه هاي فرهنگي در تراز انقلاب اسلامي اجرا كند و در راستاي تربيت دانشجوياني متعهد و انقلابي كه آينده سازان اين كشور هستند، گام بردارد.

فرمانده مركز مقاومت بسيج كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي با تأكيد بر اينكه بايد منويات مقام معظم رهبري در اين دانشگاه جاري شود، گفت: كارآمدي دانشگاه آزاد اسلامي در تمامي زمينه ها بايد كاملاً مشهود و محسوس باشد كه تحقق اين امر نيازمند تفكر بسيجي، انقلابي و اسلامي كاركنان، اعضاي هيأت علمي و دانشجويان است.

در ادامه اين مراسم از بسيجيان فعال در حوزه هاي مختلف با اهداء لوح سپاس تقدير شد.

تاریخ:
1397/09/19
تعداد بازدید:
21
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
مجموعه تصاویر
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal