۱۳۹۹ جمعه ۱۵ فروردين
مرکز مقاومت بسیج
اعضاي بسيج كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي با دكتر طهرانچي ديدار كردند
نشست صميمي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي با معاونان، مديران، فرماندهان بسيج كاركنان و اعضاي شوراي فرماندهي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، دكتر محمدمهدي طهرانچي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي در نشستي با معاونان، مديران، فرماندهان بسيج كاركنان و اعضاي شوراي فرماندهي كه امروز در سازمان مركزي برگزار شد،ضمن گراميداشت هفته بسيج با بيان اينكه بسيج ثمره اعتقاد به ولايت است، گفت: امام راحل نهالي را تحت عنوان بسيج پايه گذاري كردند كه اين نهال 40 سال جمهوري اسلامي ايران را حفظ كرده و توسط مقام معظم رهبري به خوبي توسعه يافته و در منطقه منشاء خير و بركت شده است.

وي با تأكيد بر اينكه بسيج يك مدل و الگو است، اظهار داشت: الگوي موفق بسيج توانسته در حفظ اقتدار منطقه اي جهان اسلام نقش آفريني كند. ثمرات بسيج بسيار مؤثر بوده و بايد خداوند را به خاطر اين نعمت شاكر باشيم.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به اينكه ملت ايران مفتخر به پايه گذاري حركتي شده كه توانسته بر بستر بسيج، كشور را حفظ كند، خاطرنشان كرد: حوادث و ناآرامي هاي هفته گذشته كه به اعتراف مسئولان آمريكا ماحصل دو سال برنامه ريزي بود، با جوش و خروش بجا و به موقع بسيجيان در هم شكسته شد و نشان داد شجره طيبه بسيج داراي كاركردهاي بسيار مؤثر در نظام جمهوري اسلامي ايران است.

دكتر طهرانچي در پايان ابراز اميدواري كرد: اميدوارم خداوند به همه بسيجيان نيت و عمل خالص عطا كند و راه و تفكر بسيجي نجات بخش است.

بسيج در تمام شئونات كشور فعال است

همچنين دكتر بيژن رنجبر قائم مقام رئيس دانشگاه آزاد اسلامي در اين نشست با بيان اينكه انقلاب اسلامي الهام گرفته از اسلام ناب محمدي است و از نخستين روزهاي پيروزي انقلاب اسلامي كشور همواره با توطئه هاي مختلفي روبه رو بوده است، گفت: براي حفظ و صيانت از انقلاب اسلامي و ارزشها بايد يك حركت خودجوش از ميان توده هاي مردم شكل مي گرفت كه كشور و نظام را از توطئه ها و گزند دشمنان حفظ كند.

وي با بيان اينكه بسيج يك نهاد اجتماعي و عضوي از ساخت و نظام اجتماعي جامعه است كه داراي مفهوم والاي عرفاني است، اظهار داشت: بسيج در تمام شئونات كشور فعال است و هر جايي كه نياز به حركت درست و جدي است، بسيج ورود كرده و خوش درخشيده است.

قائم مقام رئيس دانشگاه آزاد اسلامي خاطرنشان كرد: ممكن است براي عده اي بسيج تداعي خاطره جنگ، دفاع و غيرت ملي باشد، اما بسيج اين غيرت ملي را در تمام عرصه هاي فرهنگي، نظامي، اجتماعي، علمي و ... به منصه ظهور رسانده و اجرا كرده است.

دكتر رنجبر تأكيد كرد: آرمان و اهداف عالي انقلاب اسلامي بايد از چارچوب مرزهاي ايران بگذرد و به دروازه هاي ملل محروم و توده هاي مظلوم و مستضعف و به گوش مردم جهان برسد تا زمينه هاي حكومت عدل الهي و جهاني ولي عصر(عج) را آماده كند.

وي تصريح كرد: حضرت امام خميني (ره) با فرمان تشكيل بسيج در واقع يك شيوه مديريتي و مدرسه اي را پايه گذاري كردند كه در طول عمر با بركت انقلاب اسلامي همواره توطئه هاي دشمنان را با الطاف الهي خنثي كرده اند.

قائم مقام رئيس دانشگاه آزاد اسلامي با تبريك هفته بسيج به تمام بسيجيان و با تأكيد بر حضور همراه با خانواده در راهپيمايي كه فردا دوشنبه در محكوم كردن فتنه فتنه گران برگزار مي شود، گفت: اغتشاشات و نا آرامي هاي هفته گذشته كه به سرانجام نرسيد و در هم شكسته شده نتيجه ورود بسيجيان و هوشياري مردم عزيز ايران بود.

بسيج همراه هميشگي انقلاب، رهبري و مردم است

مهندس احمد حيدري معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعي دانشگاه آزاد اسلامي نيز در اين نشست با گراميداشت ياد و خاطره شهداي انقلاب اسلامي، گفت: بسيج همراه هميشگي انقلاب، رهبري و مردم است و در تمام صحنه هاي كشور حضوري فعال و مؤثر دارد.

وي با تأكيد بر اينكه بسيجيان بهترين اقشار جامعه هستند، اظهار داشت: بسيج توانسته جمهوري اسلامي ايران را در داخل و خارج از كشور حفظ كند و تفكر انقلابي را اشاعه دهد.

مهندس حيدري با بيان اينكه تفكر بسيجي، تفكر ايثار، گذشت و شهادت است، گفت: همين تفكر است كه كشور را از انحرافات نجات داده و سبب درخشش انقلاب اسلامي شده است.

وي گفت: اميدوارم راه و تفكر بسيجي در جامعه تداوم داشته و جاري و ساري باشد.

اعلام آمادگي بسيجيان دانشگاه آزاد اسلامي براي دفاع از انقلاب اسلامي

دكتر حسين نصيرزاده فرمانده مركز مقاومت بسيج كاركنان دانشگاه نيز در ابتداي اين مراسم گفت: بسيج در 40 سال عمر با بركت انقلاب اسلامي همواره از نظام دفاع جانانه كرده و اثرگذار بوده است.

وي اظهار داشت: بسيج بعد از دفاع مقدس در حوزه هاي مختلف اجتماعي، فرهنگي، علمي و ... حضور فعال و اثرگذار دارد و پشتيبان و حامي انقلاب، نظام، كشور و مردم است.

وي در پايان تأكيد كرد: بسيجيان دانشگاه آزاد اسلامي نيز براي دفاع از انقلاب اسلامي، كشور و مردم اعلام آمادگي مي كنند.

انتهاي پيام/

تاریخ:
1398/09/03
تعداد بازدید:
54
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
مجموعه تصاویر
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal