۱۳۹۹ شنبه ۱۶ فروردين
مرکز مقاومت بسیج
سردار فدوي در همايش بزرگ «من هم يك سپاهي‌ام»:
دانشگاه آزاد اسلامي مي تواند به عنوان الگو و سرمنشا ديگر نهادهاي كشور قرار گيرد/ نقش ويژه دانشگاه آزاد در پيشرفت و توسعه كشور
معاون هماهنگ كننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: نقش و سهم دانشگاه آزاد اسلامي در پيشرفت و توسعه همه جانبه كشور خيلي خاص است.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، سردار سرتيپ علي فدوي معاون هماهنگ‌كننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در همايش بزرگ «من هم يك سپاهي ام» كه امروز با حضور دكتر علي اكبر ولايتي رئيس هيأت مؤسس و امنا و دكتر محمدمهدي طهرانچي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي در سازمان مركزي برگزار شد، گفت: از برگزاري چنين همايشي تشكر مي كنم و اميدوارم اين‌گونه جمع‌ها و همايش‌ها خير و بركت مضاعفي داشته باشد.

وي با تأكيد بر اينكه دشمني هاي آمريكا با ملت ايران در 40 سالي كه از پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي مي‌گذرد، مداوم، بي وقفه و مستمر است، اظهار داشت: هر روز شاهد ابعاد جديدي از دشمني هاي اين شيطان بزرگ در حق ملت ايران هستيم و روزي نيست كه ظلم و جفايي از سوي آمريكايي ها عليه كشورمان نداشته باشيم.

معاون هماهنگ كننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با تأكيد بر اينكه كشور بعد از انقلاب اسلامي از جهات مختلف به دستاوردها و پيشرفت هاي بزرگي دست پيدا كرده، خاطر نشان كرد: پيش از انقلاب اسلامي، ايران و همچنين كشورهاي كوچك جرأت مقابله با آمريكا و عرض اندام را نداشتند، اما به بركت اين انقلاب، كشورها توان مخالفت با شيطان بزرگ را پيدا كردند و تحمل زورگويي ها را ندارند.

وي ادامه داد: نصرت خداوند شامل جبهه حق مي شود و طبق وعده الهي كه تخلفي در تحقق آن وجود ندارد، قدرت لايزال الهي با افراد، نظام و كشورهايي است كه طرفدار حق باشند.

سردار فدوي با تأكيد بر اينكه جبهه باطل ضعيف است، گفت: آمريكا با وجود آنكه خود را ابرقدرت مي داند، ضعيف است، چون جبهه باطل است و همواره در طول تاريخ جبهه حق بر جبهه باطل برتري دارد و پيروز ميدان است.

معاون هماهنگ كننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با اشاره به اينكه امام خميني (ره) نسبت به بندهايي از قانون اساسي كه مربوط به نحوه حيات دروني نظام جمهوري اسلامي ايران است، حساسيت داشتند، افزود: اين نظام مبتني بر دين اسلام است. نظام جمهوري اسلامي براساس دين و ايمان بنا شده و در جبهه حق قرار گرفته است.

وي ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و دانشگاه آزاد اسلامي هر دو مولود انقلاب اسلامي هستند و امام راحل در تأسيس و شكل گيري آن نقش داشت.

سردار فدوي اظهار داشت: اگر نهادها و مجموعه هاي كشور با هم افزايي و براساس آيه هاي قرآن عمل مي كردند، الان ظرفيت ها و توانمندي هاي كشور بيش از وضعيت فعلي بود. با تلاش مردم و مسئولان قطعاً به گونه اي از اين وضعيت اقتصادي عبور مي كنيم كه آمريكا و تحريم كنندگان از عملكرد خود پشيمان شوند.

معاون هماهنگ كننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با تأكيد بر نقش و جايگاه ويژه دانشگاه آزاد اسلامي در كشور، گفت: اين دانشگاه مولود انقلاب است و پيش از انقلاب اسلامي آثاري از دانشگاه آزاد اسلامي در كشور وجود ندارد. نقش و سهم اين دانشگاه در پيشرفت و توسعه همه جانبه كشور خيلي خاص است.

وي ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامي مي تواند بي محابا وارد صحنه هاي حساس كشور شود و به عنوان الگو و سرمنشا براي ديگر نهادهاي كشور قرار گيرد.

دانشگاه آزاد اسلامي عزم خود را براي تربيت نيروي انساني متخصص و متعهد جزم كرده است

سردار فدوي اصلي ترين عنصر براي پيشرفت كشورها را نيروي انساني دانست و افزود: خوشبختانه نيروي انساني متخصص و متعهد به وفور در ايران عزيز وجود دارد و آن چيزي كه آمريكايي ها را در علم و فناوري زبانزد كرده، نتيجه علم و دانش دانشمندان ايراني حاضر در آمريكاست.

معاون هماهنگ كننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي تغييراتي كه در دانشگاه آزاد اسلامي در طول يكي دو سال اخير بوجود آمده را شگرف و قابل توجه عنوان كرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامي عزم خود را براي تربيت نيروي انساني متخصص و متعهد كه پاسدار ارزش هاي انقلاب اسلامي باشد، جزم كرده است.

وي با اشاره به 40 هزار شهيد انقلاب اسلامي با لباس سپاه، خاطر نشان كرد: اين موضوع بيانگر ايستادگي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در دفاع از كشور، نظام و مردم است. سپاه پاسداران در حوزه هاي مختلف به موفقيت هاي ارزشمندي دست يافته است.

سردار فدوي تأكيد كرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در دفاع از مظلوم و نظام اسلامي در تمام جغرافيا مفهوم پيدا مي كند و وارد عمل مي شود.

وي با بيان اينكه امام زمان (عج) منجي كل جغرافياست، گفت: ان شاءالله وعده امام خميني (ره) مبني بر اينكه انقلاب اسلامي را تحويل صاحب اصلي آن يعني امام زمان (عج) خواهيم داد، تحقق پيدا مي كند، البته اين موضوع در گرو عمل به شروط قرآن كريم است.

تاریخ:
1398/01/27
تعداد بازدید:
7
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
مجموعه تصاویر
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal