2017 Nov 19 Sun | یکشنبه, 28 آبان 1396

University

حضور کارکنان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی در اردوی راهیان نور سال1396

فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی: اردوهای فرهنگی راهیان نور فرصت مناسبی برای آشنایی با فرهنگ ایثار و شهادت است.
 
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا اردوی راهیان نور سال 1396 با حضور چشمگیر کارکنان بسیجی دانشگاه آزاداسلامی در مناطق عملیاتی جنوب کشور در تاریخ 5 فروردین به مدت پنج روز برگزار شد.
 
دکترحسین نصیرزاده فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی هدف از برگزاری این اردوی فرهنگی را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت: از جمله اهداف برگزاری این اردو مقابله با توطئه فرهنگی دشمنان اسلام و انقلاب است و خانواده ها با حضور در این اردو ضمن آشنایی و الگو گرفتن از سبک زندگی شهدا  در برابر ترویج سبک زندگی غربی که با استفاده از ماهواره و رسانه های مجازی توسط دشمنان انجام می شود به مقابله می پردازند و راهبرد اردوهای راهیان نور فرهنگی تربیتی است. وی اظهار داشت: راهیان نور تبیین کننده و ترویج کننده فرهنگ شهدا که همان فرهنگ ایثار حسینی بوده است را برای جامعه به ارمغان آورده و نسل جوان و آینده را در برابر هجمه های فرهنگی نظام بیگانه بیمه خواهد کرد .
 
ایشان ضمن قدردانی از کلیه ی کارکنان بسیجی دانشگاه های سراسر کشور در این اردو به حضور چشمگیر بسیجیان دانشگاه آزاداسلامی اشاره و اظهار داشت: کارکنان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی همانند سال های گذشته در این اردوی فرهنگی حضور فعال و پررنگی داشته اند. شایان ذکر است بسیج کارکنان دانشگاه آزاداسلامی همه ساله با حضور در مناطق عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس سال جدید را با طی کردن در راه و مسیر شهدا آغاز می کنند.