2017 Dec 12 Tue | سه شنبه, 21 آذر 1396

University

ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در مرکز مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه آزاداسلامی با هدف بزرگداشت یاد و خاطره‌ی شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تشکیل شد

 
 
اولین جلسه ستاد بزرگداشت سی و ششمین سالروز هفته دفاع مقدس بسیج کارکنان دانشگاه آزاداسلامی صبح امروز چهارشنبه 27 مرداد، به ریاست دکتر حسین نصیرزاده فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاداسلامی تشکیل شد.

در ابتدای  این جلسه دکتر حسین نصیرزاده  در خصوص اهداف و راهبردهای برنامه‌های هفته دفاع مقدس سال 95 مطالبی را برای حاضرین ارائه کرد.

وی تشریح کرد: نوآوری در برنامه‌های امسال، توجه به نسل جوان، ومعرفی دفاع مقدس و استفاده از فضای مجازی و شنیداری محور برنامه‌های امسال هستند.

نصیرزاده گفت: امنیت و پایداری ایران اسلامی ردپای خون شهدا است که باید برجسته شود و گرامیداشت سالروز دفاع مقدس فرصت مناسبی برای این مهم می باشد.

وی با اشاره به اینکه هشت سال دفاع مقدس گنجینه بسیار ارزشمندی از فرهنگ ایثار و شهادت است که گرامیداشت آن از ضروریات اجتناب‌ناپذیر می باشد، گفت: نهادینه شدن فرهنگ دفاع مقدس اقتدار ایران اسلامی را تضمین کرده و تمام توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب می‌کند.

دکتر نصیرزاده با بیان اینکه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس نماد اقتدار و عظمت ملت ایران اسلامی است که باید برنامه‌‌های این هفته با شکوه‌ هر چه تمام‌تر برگزار شود، اظهار داشت: در هفته دفاع مقدس امسال  برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی در نظر گرفته شده است.

در این نشست، جزئیات برگزاری همایش ایثار و بصیرت نیز مورد بررسی قرار گرفت و پیشنهادات مختلف در خصوص نحوه‌ی برگزاری این همایش مطرح گردید.