2017 Dec 12 Tue | سه شنبه, 21 آذر 1396

University

برگزاری نشست تخصصی کارآمدی کارکنان بسیجی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی دکترنصیرزاده:‌ هدف نشست حفظ انسجام و آمادگی و کارآمدی کارکنان بسیجی است

برگزاری نشست تخصصی کارآمدی کارکنان بسیجی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی

دکترنصیرزاده:‌ هدف نشست حفظ انسجام و آمادگی و کارآمدی کارکنان بسیجی است

نشست تخصصی کارآمدی کارکنان بسیجی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور فرماندهان و مسولین گروه های صالحین برادر و خواهر سازمان مرکزی و واحد های تهران دانشگاه آزاد اسلامی در مشهد مقدس برگزار شد.

فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور درباره این نشست که بیست‌و سوم اردیبهشت برگزار شد، گفت: نشست مذکور بنا بود با حضور ریاست عالی دانشگاه ، معاونین و مدیران محترم برگزار شود که به جهت برنامه هایی که پیش آمد توانستیم در خدمت جناب آقای دکتر زارع رئیس محترم باشگاه پژوهشگران جوان، جناب آقای دکتر مددی رئیس محترم مرکز فرهنگی امام خمینی(ره) و جناب آقای طباطبایی مشاور محترم ریاست و مدیر کل امور ایثارگران باشیم.

دکتر حسین نصیرزاده در تشریح این نشست گفت: مطابق برنامه های سال جاری بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی و به منظور حفظ انسجام و افزایش آمادگی و کارآمدی کارکنان بسیجی به عنوان بطن دانشگاه در جهت ارتقای سطح خدمت‌رسانی به جامعه هدف دانشگاه پس از هماهنگی لازم و مساعدت ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی جناب آقای دکتر میرزاده و همکاری معاونان محترم دانشگاه به خصوص جناب آقای دکتر احسانی معاون محترم اداری مالی و جناب آقای دکتر زمانی مسول محترم دفتر هماهنگ‌کننده بسیج این نشست برگزار شد.

او افزود: در این نشست اهداف بسیج کارکنان و عوامل کارآمدی بسیجیان در دانشگاه آزاد اسلامی را مورد بحث قرار دادیم و این نتیجه حاصل شد که بسیج کارکنان با توجه به پتانسیل بالا مجموعه فعال و هوشمندی است که در دانشگاه بعنوان بدنه فعال می‌تواند در مسیر تحقق اهداف و برنامه‌های جاری دانشگاه آزاد اسلامی قدم بردارد و با کادرسازی و تربیت نیروهای متخصص دارای روحیه تفکر بسیجی، ریاست عالی دانشگاه و مجموعه عظیم و اثرگزار دانشگاه آزاد اسلامی راکه تأثیر چشمگیری در رشد علمی کشور دارند، یاری کند.

در این نشست دکتر کریم زارع، رئیس باشگاه پژوهشگران جوان طی سخنانی به اهمیت رشد و ارتقای سطح علمی و تحصیلی کارکنان بسیجی اشاره و موضوع تأثیرگذاری کارکنان بسیجی و تفکر بسیجی را بر ارتقای سطح عملکرد دانشگاه و رسیدن به اهداف عالی و چشم انداز دانشگاه را تبین کرد.

در ادامه نشست محمدتقی طباطبایی، مشاور ریاست و مدیر کل امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: این گونه نشست‌ها و سازماندهی اعضای بسیج بسیار ارزشمند است و حفظ این روحیه و تفکر ها همانطور که مارا در هشت سال دفاع مقدس پیروز کرد امروز هم می‌تواند منشأ برکات برای دانشگاه آزاد اسلامی بوده و مار ار در مسیر نیل به اهداف عالی دانشگاه یاری کند.

وی در ادامه افزود: تفکر بسیجی نشأت‌گرفته از تفکر ناب امام خمینی(ره) است و امروز هم ما می توانیم این تفکر و حفظ روحیه بسیجی منجر به تحقق برنامه های جاری دانشگاه در کوتاه‌ترین زمان باشیم.

در ادامه این نشست دکتر سیدجواد مددی، رئیس مرکز فرهنگی امام خمینی(ره) از توجهات حضرت امام(ره) به شجره طیبه بسیج و تأثیرگذاری این مجموعه عظیم مردمی در هشت سال دفاع مقدس بیان داشتند که روحیه بسیجی و تفکر بسیجی در نظام اسلامی و جمهوری اسلامی ایران در تمام عرصه ها تأثیرگذار است.

 

در پایان این نشست، نصیرزاده با تشکر از رزمندگان و جانبازان حاضر در این نشست به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام ( روز جانباز ) و اهدا هدیه به آنان، طی سخنانی از توجهات و مساعدت‌های ویژه جناب آقای دکتر میرزاده معاونان و مدیران و روسای واحد های دانشگاه آزاد اسلامی قدردانی و اظهار کرد وضع مطلوب بسیج کارکنان در دانشگاه آزاد اسلامی مدیون این توجهات است.

 

شایان ذکر است نظر به برگزاری باشکوه این مراسم طی نامه ای جناب آقای دکتر میرزاده ریاست عالیه دانشگاه آزاداسلامی مراتب قدردانی خود را از مجموعه بسیج کارکنان دانشگاه آزاداسلامی ابراز داشتند.