2017 Dec 12 Tue | سه شنبه, 21 آذر 1396

University

دکتر حسین نصیرزاده فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه ها و وموسسات آموزش عالی کشور به مناسبت ۲۶ مرداد سال روز به یاد ماندنی ورود غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی پیام تبریکی صادر کرد

در آستانه سالروز ورود به یاد ماندنی آزادگان به میهن دکتر حسین نصیرزاده فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه ها و وموسسات آموزش عالی کشور گفت: آزادگان سرافراز انقلاب اسلامی ایران نماد ایمان و مظهر مقاومت وبصیرت هستند. 

دکتر حسین نصیرزاده فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه ها و وموسسات آموزش عالی کشوربه مناسبت ۲۶مرداد سال روز به یاد ماندنی ورود غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی پیام تبریکی صادر کرد.

در بخشی از متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ الَّذینَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا تَتَنَزَّلُ عَلَیهِمُ المَلائِکَهُ أَلّا تَخافوا وَلا تَحزَنوا وَأَبشِروا بِالجَنَّهِ الَّتی کُنتُم توعَدونَ

بیست و ششم مردادماه هر سال یادآور مجاهدت، صبر و پایداری مردان و زنان بصیر و از جان گذشته‌ای است که در برابر ستم ها و خوی وحشیانه دشمن بعثی زیباترین جلوه‌های استقامت و باشکوه‌ترین صحنه‌های ایستادگی را در تاریخ معاصر ثبت کردند. آزادگان سرافراز نماد ایمان و مظهر ایستادگی و نمونه تقوای انقلابی هستند. آنجا که حتی زندان‌بانان ستمگر بعثی در اسارت عمق اندیشه، منطق، اصالت حرکت و جوهر وجودی عزیزان ما زنجیر می شوند و در برابر این همه مجد و عظمت سر تسلیم فرو می‌آورند سلام و ثنای حق بر رفعت نشینان بلند آزادی که خامه عشق بر دفتر مقاومت و پایداری زده و نام فاخر خود را بر صحیفه تاریخ رقم زدند.

و آن جا که مقام معظم رهبری می فرمایند: »صبر و استقامت شما به اسلام آبرو بخشید « لذا بسی مایه فضیلت وافتخار است که جانفشانی هایتان را ارج نهاده تا فانوس پر نور چراغ راه ره پویان ولایت و نوید بخش بشارتی نو باشد.